joomla vector social icons

SCANDIC HOMES nodarbojas ar koka karkasu māju projektēšanu, ražošanu un uzstādīšanu. Uzņēmuma dibināšana ir reakcija uz visā pasaulē strauji augošo pieprasījumu pēc šī tipa ēkām. Kopš 2008. gada veicam  individuālu un tipveida projektu realizāciju Latvijā, Norvēģijā un Šveicē.

Mēs piedāvājam realizēt projektus gan pēc individuāla pasūtījuma, gan izvēlēties sev atbilstošāko no mūsu gatavo projektu kataloga. Balstoties uz arvien pieaugušo vēlmi pēc energoefektīvākām mājām, piedāvājam arī Pasīvo māju būvniecību- izcils risinājums zemiem enerģijas patēriņiem, kurš ilgtermiņā būs garantēti izdevīgāks par ierasto "parasto" māju būvniecību. SCANDIC HOMES nodrošina ēkas ražošanas procesu īsos termiņos, augstu mūsu ražoto ēku siltumnoturību, kvalitatīvu celtniecību materiālu pielietojumu un saprātīgu pakalpojumu izmaksu politiku.

Izmantojamās konstrukcijas

Rūpnīcā uz vietas ražotās koka karkasa ēkas būvē no ārējo un iekšējo sienu, pārsegumu un jumtu paneļiem.

Papildus celtniecības norises apsekošanai tiek veikti arī būvobjekta gaisa caurlaidības un termogrāfijas testi maksimāli kvalitatīva rezultāta sasniegšanai.

Mūsu māju priekšrocības

Koka karkasu māju būvniecība kļūst arvien pieprasītāka tieši savu priekšrocību dēļ. 

Mūsu pakalpojumi

Mūsdienu tendences apliecina, ka koksne kā būvmateriāls arvien plašāk tiek izmantots ēku būvniecībā, aizstājot monolītās betona būves. 

Ražošanas process

Darbā ar klientiem nodrošinām individuālu pieeju katram klientam un pasūtījumam, ko uzsākam ar projekta ideju un noslēdzam ar pilnībā aprīkotu māju, kas atbilst klienta vēlmēm un ir gatava dzīvošanai. 

Projektēšana

Katrs cilvēks ir atšķirīgs, atšķiras ne tikai cilvēku vēlmes un uzskati, bet arī gaumes izjūta un telpas uztvere. Līdz ar to arī vide un mājoklis katram jāatrod un jāpiemēro tā, lai viņam tajā būtu patīkami uzturēties. Tāpēc mēs ne tikai piedāvājam dažādu izmēru un stilu tipveida projektus, kurus iespējams koriģēt un piemērot katra klienta vēlmēm, bet arī projektējam individuālus risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai nākotnes māja ir izsapņota līdz vissīkākajai detaļai vai vēl ir tikai ideja par tās kopējo izskatu, mūsu speciālisti nodrošinās ēkas projekta sagatavošanu atbilstoši katra klienta vēlmēm un iespējām.

Konsultācijas

Tā kā mēs nodrošinām pilna cikla būvniecību no idejas līdz pilnībā gatavai ēkai, klients var sekot līdzi visam ražošanas procesam. Pieredzējusi komanda sniedz konsultācijas par katru realizācijas posmu. Mums ir pieejami profesionāli inženieri un citi speciālisti, lai rastu risinājumus un sniegtu atbildes un visiem klientu jautājumiem.